2022 рік. Пілотне дослідження "Ті, хто залишились: соціальні та економічні права жінок в Київському та Чернігівському регіоні"

23 червня о 12:06

Пілотне дослідження Київського інституту гендерних досліджень "Ті, хто залишились: соціальні та економічні права жінок в Київському та Чернігівському регіоні" було підтримане керівним комітетом Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП ФГС СхП).

Тривалість: з липня по листопад 2022 року.

Передбачає: польовий та аналітичний етапи.

До виконання цієї ініціативи буде залучено експертизу Всеукраїнської професійної спілки працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства.

ДовідковоКиївський інститут гендерних досліджень є членом Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства з січня 2018 року. Його представниця працює в складі Робочої групи 5 (РГ5 УНП) "Соціально-трудова політика та соціальний діалог". 

Див. також: 

  1. Анонс Ініціатива Київського інституту гендерних досліджень "Ті, хто залишились: соціальні та економічні права жінок в Київському та Чернігівському регіоні" був підтриманий Українською національною платформою ФГС СхП та почне реалізовуватися з липня 2022 року
  2. Інформацію про попередній проєкт з УНП, 2021 року: Стандарти регулювання трудових відносин: правові норми ЄС та України

Виконавиці

Контактна особа з питань проєкту: Марфа Скорик, е-пошта kigs.inform@gmail.com, тел./ месенджери +380 96 011 0328.