Аналітичний вимір російської війни в Україні та її наслідків для прав жінок висвітлить Марфа Скорик на паралельному заході СФУЖО на 66 сесії Комісії ООН зі статусу жінок

24 березня о 10:03
Бородянка. Фото ГО "Зміна"

24 березня Київський інститут гендерних досліджень підтримає своєю участю паралельний захід Світової федерації українських жіночих організацій на 66 сесії Комісії ООН зі статусу жінок, допомігши  організаторкам - нашим американським колегиням, - в частині висвітлення ситуації та впливів російської війни в Україні на права жінок.

Директорка Київського інституту гендерних досліджень Марфа Скорик поінформує про аналітичний вимір цієї війни та її наслідків.

Тема запропонованого заходу передбачає широку розмову на низку розлогих тем: соціальної справедливості, гендерної рівності, миру, сталості та екологічної безпеки, а також забезпечення жіночого лідерства у всіх цих питаннях.

З Permanent Mission of Ukraine to the United Nations , Урядова уповноважена з ґендерної політики ,  Світова Федерація Українських Жіночих Організацій Київський інститут гендерних досліджень