Правила та умови - Terms and conditions

Дякуємо, що завітали на наш веб-сайт!

Тут і надалі терміни «ми», «наш», «УГН», «БО БТ “КІГД”» стосуються мережевих проектів БО «БТ “Київський інститут гендерних досліджень”», включно проекту «Українська гендерна мережа», яку започаткував та яку адмініструє БО «БТ “Київський інститут гендерних досліджень”». «Ви» відноситься до будь-якої особи, що заходить на наш веб-сайт і/або використовує його.

Будь-яке користування нашим веб-сайтом або його вмістом регулюється наступними Правилами та умовами. Використання веб-сайту з боку користувача є переконливим доказом того, що користувач прочитав, зрозумів та прийняв нижченаведені Правила та умови. Якщо Ви не бажаєте приймати ці Правила та умови, будь ласка, не користуйтесь даним веб-сайтом.

Кожен користувач\ користувачка нашого веб-сайт однозначно приймає всі ризики та наслідки, прямі чи непрямі, відомі чи невідомі, пов'язані з користуванням цим веб-сайтом та\чи використанням його вмісту.

Кожен користувач\ користувачка веб-сайту однозначно визнає, що БО БТ “КІГД” не несе ніякої відповідальності, явної чи припущеної, за точність, адекватність або повноту інформації веб-сайту, а також за наслідки, прямі або непрямі, відомі чи невідомі, унаслідок використання веб-сайту, а використання також будь-якого посилання з цього веб-сайту на інший веб-сайт чи на його вміст.

Кожен користувач\ користувачка веб-сайту однозначно визнає положення, що БО БТ “КІГД” не несе жодної відповідальності за безперервну чи безпомилкову роботу веб-сайту, та порядок його роботи; ані гарантує чи заявляє, що веб-сайт не містить вірусів чи інших шкідливих компонентів.

Кожен користувач\ користувачка веб-сайту однозначно визнає, що БО БТ “КІГД” не несе жодної відповідальності, прямої чи опосередкованої, перед будь-якою особою чи організацією, включаючи, без обмежень, будь-яку установу, корпорацію, асоціацію, профспілку чи інше об’єднання будь-якого іншого типу, за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись, прямими, непрямими, випадковими, спеціальними, штрафними або будь якими іншими видами збитків), що виникли у зв'язку з використанням, неправильним використанням або неможливістю використання цього веб-сайту.

Кожен користувач\ користувачка веб-сайту однозначно приймає положення, що даний веб-сайт не є ні керований, ні цензурований, ні модерований, ні схвалений ані Українською гендерною (дослідницькою) мережею, ані адмініструючою мережу організацією – БО БТ „Київський інститут гендерних досліджень”.

Кожен користувач\ користувачка надалі однозначно погоджується, що веб-сайт може включати посилання на інші веб-сайти, дискусійні групи та домашні сторінки, які можуть містити або спрямувати користувача до вмісту, включаючи особисті думки та інші форми самовираження третіх сторін, на широкі та різноманітні теми, в тому числі суперечливі та делікатні. Кожен користувач \ користувачка надалі однозначно визнає, що БО БТ “КІГД” ані схвалює, ані попереджає, ані будь яким іншим способом попередньо не формує уявлення користувача веб-сайту стосовно їхнього вмісту.

Проте кожен користувач\ користувачка наразі однозначно попереджені, що певний вміст може образити деяких відвідувачів веб-сайту. Тому кожен користувач\користувачка, що відчуває, що йому\їй може бути завдана образа даним вмістом, має негайно припинити користування веб-сайтом.

Кожен користувач\ користувачка однозначно погоджується й визнає, що веб-сайт по своїй суті є публічним середовищем. Кожен користувач\користувачка веб-сайту однозначно визнає, що ніяких гарантій конфіденційності немає та не може бути для нього \ неї зроблено із боку БО БТ “КІГД” при використанні цього веб-сайту.

Наш сайт використовує файли cookie, які збирають анонімні дані про трафік, щоб допомогти нам у проведенні ремаркетингу та веб-аналітики.

Кожен користувач \ користувачка нашого веб-сайту однозначно погоджується, що будь-які суперечки, претензії, скарги чи дії, виниклі внаслідок використання веб-сайту, будуть розглянуті в українських судах згідно законодавства України.

Оновлення дійсних положень та умов

Ми залишаємо за собою право робити будь-які зміни та виправлення до цього документу. Будь ласка, відвідуйте цю сторінку час від часу для перегляду цієї та нової додаткової інформації.
 

© БО «БТ “Київський інститут гендерних досліджень”», 2017