Жіночі та феміністські організації готуються до пре-сесії Комітету ООН з ліквідації дискримінації

27 лютого о 21:02
Жіночі та феміністські організації готуються до пре-сесії Комітету ООН щодо ліквідації дискримінації

Жіночі та феміністські організації України готують делегацію на пре-сесію до 77 Сесії Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок. На пре-сесії буде заслуханий звіт держави Україна за виконання однойменної Конвенції – XI періодичний звіт.

Пре-сесія Комітету, запланована до проведення 3 березня в Палаці Націй (Женева, Швейцарія) готує питання до держави Україна. Звітуватимуть як Уряд, так і громадськість. Усні заяви до пре-сесії подали Київський інститут гендерних досліджень, Національна рада жінок України, Українська гендерна мережа, Світова Федерація Українських Жіночих організацій та Жіночий Консорціумом України.

Представниці цих організації мають на меті допомогти Комітетові зорієнтуватися в реаліях виконання/невиконання «жіночої» Конвенції в Україні, а також формулювання переліку точних та вичерпних питань до Уряду України.

Делегаткою від цієї моніторингової групи організацій була обрана Марія Курінна, представниця Жіночого Консорціуму України. Підтримку надали UN Women Ukraine.