25 лютого Київський інститут гендерних досліджень презентує огляд “Статистика для CEDAW”

18 лютого о 17:02
Онлайн-презентація огляду 25 лютого, з 10:00

Статистична інформація й дані дуже важливі для забезпечення заснованого-на-доказах звітування України перед Комітетом ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок.

З огляду на це, в Київському інституті гендерних досліджень було підготовано Національний огляд “CEDAW у цифрах: глобальні та національні дані для звітування України перед Комітетом ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок”, що буде представлений на заході.

Огляд містить дані за період 2017-2021 рр., подані у динаміці.

Його виконано в рамках проєкту “Жіноча правозахисна моніторингова ініціатива”, що упроваджується Київським інститутом гендерних досліджень за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Спікерками заходу будуть:

Марфа СКОРИК, старша наукова співробітниця Київського інституту гендерних досліджень, кандидатка філософських наук;

Катерина КРАСНІКОВА, аналітикиня Київського інституту гендерних досліджень.

Довідково: Україна звітується перед Комітетом ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок щочотири роки. Черговий звіт держави Україна має бути заслуханий у червні-липні 2022 року. Уряд України подав Комітету державну 9-ту Періодичну доповідь у квітні 2021 року. Жіночі громадські організації наразі готують і подають тіньовий та альтернативні звіт та повідомлення до Комітету.

Реєстрація на онлайн-презентацію відкрита за посиланням: https://forms.gle/KGeAtiousrNZmZ7j7  до 24 лютого, 13:00.

Пряма трансляція презентації розпочнеться о 10:00 за київським часом на офіційній сторінці Київського інституту гендерних досліджень: https://www.facebook.com/kigs.ukraine.

Поставити запитання можна у коментарях до трансляції, а також за телефоном 096 011 0338.