Київський інститут гендерних досліджень у складі Платформи «Рівні права та можливості» при Урядовій уповноваженій з питань гендерної політики представлятиме Катерина Краснікова

02 лютого о 12:02
Катерина  Краснікова, аналітикиня Київського інституту гендерних досліджень під час круглого столу у Всеукраїнському пресцентрі Укрінформу, Київ, 17 січня 2022 р.

З лютого 2022 року представницею Київського інституту гендерних досліджень в роботі Національної платформи «Рівні права та можливості» при Урядовій уповноваженій з питань гендерної політики стала аналітикиня інституту Катерина Краснікова. 

ДОВІДКОВО:

Національну платформу засновано у серпні 2019 року за закликом Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики Катерини Левченко, котра запропонувала громадським організаціям приєднуватись до цієї ініціативи. Її учасницями/ками стали активістки жіночих та інших організацій, які займаються питаннями ґендерної рівності, поділяють цінності рівності, інклюзивності, верховенства права.

Серед цілей діяльності платформи - формування державної ґендерної політики, залучення громадськості до захисту прав та забезпечення рівних можливостей жінок та чоловіків. Форма для приєднання до платформи доступна за посиланням.

Київський інститут гендерних досліджень одним із перших підтримав створення цієї платформи, його представниця працювала у складі Національної платформи «Рівні права та можливості» при Урядовій уповноваженій з питань гендерної політики з 2019 року.