Представниця Київського інституту гендерних досліджень візьме участь у 66-й сесії Комісії зі статусу жінок в складі урядової делегації

11 березня о 14:03
Про делегацію Уряду України для участі у 66-й сесії Комісії зі становища жінок: Розпорядження КМУ

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.02.2022 № 209-р утворено делегацію Уряду України для участі у 66-й сесії Комісії зі становища жінок та затверджено її склад.

Участь членкинь\ів делегації Уряду України у 66-й сесії Комісії зі статусу жінок відбуватиметься здебільшого в режимі онлайн через встановлення воєнного стану у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України. Робота представниць\ків України у 66-й сесії Комісії зі статусу жінок, яка відбудеться 14-25 березня 2022 р. у місті Нью-Йорк (США) у гібридному форматі, дозволить інформувати світову спільноту через механізми взаємодії з ООН стосовно вторгнення Російської Федерації на територію незалежної України, гуманітарної кризи, спричиненої веденням російським окупантом воєнних дій на значній території України, повітряними та наземними атаками, що ставить під загрозу життя мільйонів мирних громадян України з категорії незахищених та вразливих верств населення, особливо жінок та дітей, дітей з особливими потребами, осіб з інвалідністю, літніх людей.

Участь делегації Уряду України також підтвердить пріоритетне значення для України курсу на європейську інтеграцію та подальшу демократизацію, забезпечення умов для використання потенціалу ООН насамперед у контексті посилення загальносвітової та європейської безпеки, соціальної справедливості та гендерної рівності, ефективної участі жінок у суспільному житті, ліквідації насильства проти жінок в Україні.

Свою діяльність Комісія зі статусу жінок (КСЖ)  розпочинає 14 березня 2022 року. Слідкувати за трансляціями заходів в рамках 66-ї сесії КСЖ можна за посиланням, обравши необхідну дату та захід відповідно до графіка трансляції засідань. Повну інформацію про цьогорічну сесію Комісії можна отримати за посиланням https://www.unwomen.org/en/csw/csw66-2022.

Інформація про паралельні віртуальні заходи https://www.unwomen.org/en/csw/csw66-2022/side-events та їх перелік, до яких за бажанням ви можете приєднатися, пройшовши нескладну реєстрацію https://teamup.com/ksjgjdxx23dqs947md.

Уряд очікує, що членкині/и делегації активно приєднуватимуться до заходів та інформуватимуть міжнародну спільноту по злочини Російської Федерації проти України, сприятимуть залученню міжнародних урядових та неурядових організацій до вирішення гуманітарної кризи в Україні.

За результатами участі Київського інституту гендерних досліджень у заходах 66 сесії КСЖ буде подано інформацію у вигляді короткого звіту, для підготовки консолідованого звіту та подальшого інформування КМУ та МЗС України.