Ініціатива Київського інституту гендерних досліджень "Ті, хто залишились: соціальні та економічні права жінок в Київському та Чернігівському регіоні" була підтримана Українською національною платформою ФГС СхП та почне реалізовуватися з липня 2022 року

20 червня о 11:06
Жінка міряє вибите вікно у пошкодженій бомбардуванням будівлі, Київ, 21 березня 2022 року Фото: AP Photo/Vadim Ghirda

Пілотне дослідження Київського інституту гендерних досліджень "Ті, хто залишились: соціальні та економічні права жінок в Київському та Чернігівському регіоні" було підтримане  Українською національною платформою ФГС СхП та почне реалізовуватися з липня 2022 року.

Керівний комітет Української національної платформи (КК УНП) та Наглядова рада проєкту з адміністрування діяльності платформи підтримали цей мініпроєкт КІГДу серед інших 9 ініціатив, поданих в рамках підтримки діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках».

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій - адмініструюча організація Української національної платформи ФГС СхП, - висловили подяку членам УНП, що подали проєктні ініціативи. 

Пілотне дослідження, подане Київським інститутом гендерних досліджень, виконуватиметься протягом липня-листопада 2022 року, та включатиме польовий та аналітичний етапи. Співвиконавицею проєкту та його експерткою є Світлана Внучко – Голова Всеукраїнської професійної спілки працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства.

Довідково: Київський інститут гендерних досліджень працює та є членом Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства з січня 2018 року. Його представниця працює в складі Робочої групи 5 (РГ5 УНП) "Соціально-трудова політика та соціальний діалог". 

Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства