КІГД увійшов до Координаційної ради при Представникові Уповноваженого ВРУ з прав людини

25 лютого о 18:02
25 лютого пройшло установче засідання оновленої Координаційної ради

 

Київський інститут гендерних досліджень увійшов до оновленої Координаційної ради з питань недискримінації та гендерної рівності при Представникові з рівних прав і свобод Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Установче засідання відбулося 25 лютого 2020 року в Секретаріаті Уповноваженого парламенту з прав людини.

До Ради також входять представники п'яти міністерств, органів виконавчої влади, громадських правозахисних та жіночих, а також міжнародних організацій. Загалом, 34 установи. На першому члени Координаційної ради спільно визначили стратегічні напрями щодо протидії дискримінації та дотримання рівності прав і свобод жінок і чоловіків.

"Серед основних завдань, які для себе ставить КІГД, моніторинг проектів і чинних нормативно-правових актів. Це допоможе виявити обмеження трудових і соціальних прав працівників, зумовлених  їх статтю та неузгодженістю в чинному законодавстві", - поділилася планами директорка КІГД Марфа Скорик.

Також Скорик додала, що окремим важливим завданням для фахівчинь інституту є контроль за дотриманням рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у регіонах. А також просвітництво депутатів парламенту та місцевих рад щодо питань рівності та недискримінації.

Співпраця Київського інституту гендерних досліджень з Представником з рівних прав і свобод Уповноваженого ВРУ з прав людини здійснюється на підставі Меморандуму про співпрацю між Київським інститутом гендерних досліджень та Уповноваженим Верховної ради України з прав людини, укладеного 12 березня 2020 року.