Представлено результати пілотного дослідження "Ті, хто залишились: соціальні та економічні права жінок Київського та Чернігівського регіону під час окупації" для директорів соціальних служб

15 грудня о 13:12
15 грудня 2023 року, Київ

15 грудня 2023 року в Київському міському центрі соціальних служб на Нараді директорів центрів соціальних служб Марфа Скорик презентувала результати пілотного дослідження "Ті, хто залишились: соціальні та економічні права жінок Київського та Чернігівського регіону під час окупації". 

Дослідження виконане в Київському інституті гендерних досліджень протягом 2022-2023 рр., за підтримки Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП ФГС СхП)

 

Співвиконавицею дослідження була Світлана Внучко, представниця Всеукраїнської професійної спілки працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства. Методику й інструментар дослідження розроблено Марфою Скорик та Світланою Бабенко. 

 

Дослідження, виконане методом глибинних інтервю, відповідало на такі питання: 

  • чому жінки залишались? причини та мотивація? 
  • як реалізовували свої основні людські права під час загрози окупації\окупації\бойових дій\загрози бойових дій? 
  • які основні виклики стояли перед ними у реалізації їх прав у той період, та у нинішній час, після деокупації; 
  • як оцінюють чинну державну політику щодо дотримання їх людських, соціальних та трудових прав у постокупаційний час 

Звіт за дослідженням та його висновки й рекомендації доступні за посиланнями: українською https://kgsi.org.ua/.../ti-khto-zalishilisanalitichniy... , та англійською мовами https://kgsi.org.ua/.../those-who-stayed-brief-report...