З 2022 року Київський інститут гендерних досліджень розпочинає співпрацю з НУБІП

24 січня о 18:01
Завідувачка кафедрою фінансів економічного факультету НУБІП д.е.н. Надія Давиденко та директорка КІГДу к.ф.н. Марфа Скорик на підписанні меморандуму про співпрацю. Київ, 24 січня 2022 р.

24 січня 2022 року сторони підписали відповідний меморандум. 

Київський інститут гендерних досліджень та кафедра фінансів економічного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України підписали сьогодні Меморандум про співпрацю, спрямований на застосування гендерних підходів для економічного аналізу та аналізу фінансових відносин.

"Така співпраця зумовлена, зокрема, потребою посилити фахову експертизу, спрямовану на розробку та забезпечення виконання заходів, планованих в Україні на виконання зобов'язань, що випливають з її членства в Міжнародній коаліції за рівну оплату праці рівної цінності - Equal Pay International Coalition - повідомила директорка КІГДу Марфа Скорик. 

Вона відзначила, що Київський інститут гендерних досліджень поруч з Урядом України, Конфедерацією роботодавців України, Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, став членом цієї коаліції з 2020 року, та розробляє заходи на її реалізацію. 

Відповідно до меморандуму сторони співпрацюватимуть з метою організації та проведення спільних інформаційних, наукових та дослідницьких заходів з питань гендерних підходів в економічних дослідженнях та освіті.