Ґендерна дискримінація у доступі до праці й послуг: оцінка впровадження антидискримінаційних директив Ради ЄС Міністерством соціальної політики України

Проект
2017 : Практики роботи Мінсоцполітики із забезпечення рівності жінок і чоловіків на ринку праці в контексті імплементації відповідних директив ЄС
Місце видання
Київ
Рік видання
2019
Кіл-ть сторінок
52

У звіті викладено результати громадської оцінки процесу й результатів упровадження урядом України положень шести антидискримінаційних директив Ради ЄС Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що упроваджувались з 2014 по 2017 роки. А саме, Директив No 2000/78/ЄC,2000/43/ЄС, 2004/113/ЄС, 2010/18/ЄС, 92/85/ЄЕС, 79/7/ЄЕС. За результатами оцінки, визначено подальші необхідні управлінські та адвокаційні кроки та надано рекомендації для уряду та інших зацікавлених сторін.

Звіт підготовлено за результатами проєкту «Практики роботи Мінсоцполітики із забезпечення рівності жінок і чоловіків на ринку праці в контексті імплементації відповідних директив ЄС», здійсненого за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проєкту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС.

Твердження, висловлені в документі, є особистою позицією авторів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Редагування, верстку і друк звіту виконано коштом БО БТ «Київський інститут гендерних досліджень» протягом 2018 року. 

 

Скорик М.М. Ґендерна дискримінація у доступі до праці й послуг: оцінка впровадження антидискримінаційних директив Ради ЄС Міністерством соціальної політики України. Науково-виробниче видання. – Київ: ТОВ «Вістка», 2019. – 50 с.