Політика щодо трудових прав жінок на підприємствах паливно-енергетичного комплексу
![На семінарі Атомпрофспілки, м. Київ, 15 листопада 2018 року На семінарі Атомпрофспілки, м. Київ, 15 листопада 2018 року](/sites/default/files/news/4636821419695829598229042118395754354573312n0.jpg)
З доповіддю про поточні виклики та стан державної політики гендерної рівності у забезпеченні трудових прав жінок на підприємствах паливно-енергетичного комплексу в рамках семінару для профспілковок 'Гендерна рівність", зорганізованого Атомпрофспілкою виступила Марфа Скорик, директорка Київського інституту гендерних досліджень та співініціаторка створення Коаліції "За рівність у праці".
Захід відбувся 15 листопада 2018 року в Києві в Інституті післядипломноі освіти КНУ імені Тараса Шевченка.
Семінар організували та провели Атомпрофспілка у співпраці з Федерацією Профспілок України.