У Верховній раді України відбулись комітетські слухання «Виконання Україною міжнародних зобов’язань за Конвенцією Організації Об'єднаних Націй про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок»

08 квітня о 18:04

08 квітня 2021 року у Верховній раді України за ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва відбулись комітетські слухання на тему: «Виконання Україною міжнародних зобов’язань за Конвенцією Організації Об'єднаних Націй про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок» (у режимі відеоконференції, вул. Грушевського, 5, конференц-зал).

Марфа Скорик була запрошена до виступу з питань підготовки дев'ятої періодичної доповіді України до Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок (Комітету CEDAW). 

Засади виступу М.Скорик викладені в інформаційній записці та рекомендаціях, наданих Київським інститутом гендерних досліджень організаторам слухань (включені до інформаційно-аналітичних матеріалів Слухань):

Деякі питання до аналізу виконання Заключних зауважень Комітету CEDAW  до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, с. 26-32.

Програма слухань доступна за посиланням: https://www.rada.gov.ua/preview/anonsy_podij/206107.html 

Див. також: 

Директорка Київського інституту гендерних досліджень Марфа Скорик представила аналіз виконання Заключних зауважень Комітету CEDAW до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок. За її словами, досі не розпочато гендерну оцінку реформ.

Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва , 2021