"Стандарти регулювання трудових відносин: правові норми ЄС та України"

01 грудня о 11:12
"Стандарти регулювання трудових відносин: правові норми ЄС та України"

Цитування: Стандарти регулювання трудових відносин: правові норми ЄС та України/ С.Внучко, М.Скорик. – К., 2021. – 63 с. / Київський інститут гендерних досліджень, 2021. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://kgsi.org.ua/topics/standarti-regulyuvannya-trudovikh-vidnosin-pravovi-normi-es-ta-ukraini

Аналітичний огляд ініціювали та спільно виконали експертки Світлана ВНУЧКО, представниця Всеукраїнської професійної спілки працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства та Марфа СКОРИК, представниця Київського інституту гендерних досліджень, протягом серпня-листопада 2021 року. 

Документ містить порівняльний огляд проєктів законодавчих актів, що розробляються в Україні, щодо стандартів регулювання трудових відносин в Україні та законодавчих актів країн ЄС, включаючи питання гендерно-правової експертизи положень вказаних документів, з метою залучити організації громадянського суспільства до обговорення ефективності  пропонованих владою змін до законодавчих актів в сфері соціально-трудових відносин, а також можливих рекомендацій для органів влади та  громадськості. 

Ця публікація підготовлена в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю авторів і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Довідково.

Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (http://eap-csf.org.ua/) – це мережа з понад 140 громадських організацій України, що відстоює українські інтереси в рамках Східного партнерства. Платформа є частиною Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП).

Форум громадянського суспільства Східного партнерства (https://eap-csf.eu/) - унікальна багаторівнева регіональна платформа громадянського суспільства, спрямована на просування європейської інтеграції, сприяння реформам та демократичним перетворенням у шести країнах Східного партнерства - Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні. Будучи громадським елементом СхП, ФГС СхП намагається посилити громадянське суспільство у регіоні, підвищити рівень плюралізму у публічному дискурсі та політиці шляхом сприяння демократії участі та фундаментальних свобод. ФГС СхП - це позапартійна доброчесна неурядова організація.