Гендерна рівність - один з важливих аспектів Угоди про Асоціацію з ЄС. Інтерв'ю з Марфою Скорик

27 April at 17:04

Марфа Скорик, директорка Київського інституту гендерних досліджень, розповідає, чому виважена гендерна політика важлива для європейського розвитку країни, а також про те, як вживання фемінітивів (на кшталт слів "директорка", "експертка" тощо) допомагає формувати успішне суспільство.

Чи помічали ви, подорожуючи за кордон, як багато батьків із дітьми серед відвідувачів кафе та інших громадських місць? Або нюанс сфери обслуговування, коли офіціантами в Женеві, наприклад, працюють чоловіки середнього та старшого віку? Чи відрізняється Україна в цих аспектах? І як відповідна державна політика сприяє реалізації Угоди про Асоціацією з ЄС та поступово змінює гендерні аспекти нашої повсякденної культури – дивіться відео з директоркою Київського інституту гендерних досліджень Marfa Skoryk,

Довідково:

Відео знято в рамках проєкту «Точне відображення угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» втілюється польським Фондом міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева». Проєкт реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що своєю чергою фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Див. також: 

Коаліція "За рівність у праці": Гендерна рівність - один з важливих аспектів Угоди про Асоціацію з ЄС