Марфа Скорик: Ґендерна рівність в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС

21 квітня о 08:04

Експертка "Коаліції за рівність та недискримінацію у праці", директорка інституту Марфа Скорик дала інтерв'ю проєкту Інтерньюз-Україна "Точне відображення Угоди про асоціацію в українських медіа", профінансованому Громадська синергія / Civic Synergy Міжнародний фонд "Відродження"

Марфа Скорик зосередилась на зобов'язаннях щодо рівності за статтю в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС, а також на зобов'язаннях щодо елімінації інших видів нерівностей, котрі впливають на дівчат та жінок інтерсекційно. Вони викладені у статтях 14 та 424 Угоди про асоціацію, а також - у відповідних додатках. 

Також п.Скорик висвітлила результати незалежної оцінки упровадження Урядом зобов'язань щодо ґендерної рівності і недискримінації, що містяться в Угоді, виконаної під її керівництвом експерт(к)ами у складі Коаліції "За рівність у праці" протягом травня-листопада 2017 року. 

Див. також: 

Марфа Скорик: 6 воркшоп від Інтерньюз-Украіна для представників регіональних медіа "Точне відображення Угоди про асоціацію в украінських медіа"